Що робити щоб скоро не кінчати

Кожен чоловік бажає, щоб його жінка з ним відчувала оргазм і, можливо, навіть не один. Але одним дівчатам для досягнення оргазму потрібно більше часу, іншим менше. Тому чоловіки так активно цікавляться, як навчитися довго не кінчати.

Як довго не кінчати

Досвід чоловіків показує, що існують різні засоби, які дозволяють їм продовжити час статевого акту.

 • Найлегший спосіб віддалити момент еякуляції — це придбати в аптеці мастило або презервативи з анестетиком. За допомогою цього можна продовжити секс на 5-10 хвилин. Слід звернути увагу, що для кращого ефекту необхідно трохи почекати, адже діяти анестетик починає не відразу.
 • Інше гарне і, зауважте, натуральний засіб — це дубовий чай. Робіть відвар з кори дуба і вживайте його. У корі дуба присутня багато тіаміну, він пригальмовує діяльність нервових закінчень статевих органів. Таким чином, збудження настає повільніше, а значить, і момент еякуляції відбудеться пізніше.
 • Відзначають і інші натуральні засоби — листя малини і смородини. Додавайте їх в їжу, щоб довше не кінчати.
 • Який чоловік не знає про властивості алкоголю, які допомагають йому довго не кінчати. Це дає стимул до вживання алкогольних напоїв. Але незабаром все змінюється пригніченням статевих функцій. З’являються скарги на недостатність ерекції і дуже швидке сім’явиверження. Тобто, бажаючи продовжити статевий акт, ви через деякий час отримуєте зворотний результат.

  Як навчитися довго не кінчати

  Крім таких підручних засобів, як спеціальні мастила, презервативи або алкоголь і лікарські рослини, існують інші методи продовжити тривалість статевого акту.

  Також хочеться застерегти чоловіків від того, чого не варто робити, щоб довго не кінчати. Не затискайте рукою сечовипускальний канал члена. Подібні регулярні дії в підсумку призведуть до застійних явищ в передміхуровій залозі. А це є поширеною причиною хронічного простатиту, впливає на роботу сфінктерів апарату простати і навіть сприяє появі ретроградної еякуляції.

  І наостанок … приділяйте більше часу прелюдії, використовуйте оральні ласки, погладжуйте ерогенні зони дівчата, тоді під час статевого акту вона досягне оргазму набагато швидше, і вам вже не треба буде відтягувати час еякуляції.

  Як довго не кінчати?

  Будь-який чоловік хоче, щоб його сексуальна партнерка змогла випробувати з ним у ліжку справжній оргазм, а краще навіть якщо не один. Однак деяким жінкам для того, щоб досягти оргазму необхідна більша кількість часу, іншим достатньо небагато. З цієї причини чоловіки дуже часто цікавляться, як їм навчитися довго не кінчати. Адже не достатньо просто знати як вставити член. Давайте про це зараз і поговоримо. Чому я занадто швидко кінчаю, як віддалити момент еякуляції, які кошти можуть допомогти і які дії можуть бути корисними для вирішення цієї проблеми? Ну що ж, про все поговоримо по порядку!

  Як довго не кінчати: кошти

  Багаторічний досвід чоловіків свідчить, що є різні засоби, що дозволяють їм продовжити тривалість статевого акту.

  • Найбільш простий спосіб відсунути момент еякуляції — це купити собі в аптеці або спеціалізованому магазині спеціальну змазку або ж особливий презерватив з анестетиком. Таким чином, можна дуже легко продовжити час своїх занять сексом як мінімум на десять хвилин. Необхідно звернути увагу на те, щоб поліпшити ефект цих коштів треба трохи почекати, адже анестетик не відразу починає діяти.
  • Ще одне непогане, і зверніть увагу, натуральний засіб для продовження статевого акту, — це чай дубовий. Робіть собі відвар з дубової кори і вживайте цей напій. Кора дуба містить велику кількість тіаміну, який загальмовує активність нервових закінчень в статевих органах. Отже, збудження буде наступати повільніше, а це означає, що момент настання еякуляції відбудеться значно пізніше звичайного.
  • Є й інші засоби натурального походження — листя смородини та малини. Їх необхідно додавати собі в їжу, щоб довше не кінчати.
  • Всі чоловіки начулися про властивості алкогольних напоїв, які здатним допомогти їм довго не кінчати. Це є стимулом для того щоб перед сексом спожити що-небудь спиртне. Однак незабаром все може змінитися пригніченням ваших статевих функцій. Можуть з’явитися скарги на недостатньо міцну ерекцію і занадто швидке сім’явиверження. Тобто, побажавши продовжити свій статевий акт, ви через якийсь час ризикуєте отримати зовсім зворотний результат.

  Як навчитися довго не кінчати: дії

  Крім різних корисних засобів, як особливі мастила, презерватив та алкогольні напої або лікарські трави, є ряд інших методів, щоб продовжити тривалість статевого акту.

  • Якщо під час статевого акту ви відчули, що оргазм вже підійшов близько, то треба уповільнити або прискорити темп. Іноді зміна темпу рухів може віддалити наступ сім’явипорскування. Найлегше регулювати свій темп, коли ваша партнерка знаходиться зверху, і чоловік має можливість у такій позиції не кінчати якомога довше.
  • Також в той момент, коли ви відчули, що дуже скоро закінчите, різко вийміть з піхви статевий член і стисніть його в основі. Такий несподіваний метод стимуляції здатний переключити мозок на стресову область, на цілком інший режим, таким чином, відволікаючи його, після чого секс можна продовжувати.
  • Вельми схожий метод — відтягнути мошонку від тіла. Відчувши, що скоро будете кінчати, вказівним і великим пальцями візьміться між яєчками за мошонку і відтягніть її вниз.
  • Відчувши швидке наближення оргазму, постарайтеся швидко представити що-небудь таке, що зовсім не пов’язано з сексом. Кожен буде бачити свої образи, головне прослідкувати, щоб після вашого бурхливої уяви ерекція зовсім не пропала. Стимулюйте мозок, думайте не про свою партнерку, а також не про секс. Мозок буде переключено, що дасть вам можливість якомога довше не кінчати.
  • Частий секс є найкращим способом навчитися довго не кінчати! Просто намагайтеся займатися сексом якомога частіше. Як довше не кінчати, якщо статеві акти бувають вельми рідко? Так, дійсно, це нелегко. Цей факт чудово відомий геологам і морякам далекого плавання, які через специфіку своєї професії не надто розпещені увагою жінок. Чим рідше у чоловіка відбуваються статеві акти, тим при сексі швидше у нього настає еякуляція. Необхідно прагнути, щоб статеві зносини у вашому сімейному житті відбувалися регулярно.

  Також хотілося б застерегти представників сильної статі від того, що робити ніяк не варто, щоб довго не кінчати. Не варто затискати сечівник члена рукою. Якщо виконувати цю дію занадто часто, то це цілком здатне привести до застою в передміхуровій залозі. Саме це і є причина хронічного простатиту. Це також впливає на функціонування сфінктерів апарату простати і може сприяти виникненню ретроградної еякуляції.

  І на завершення . намагайтеся приділяти більше часу різним прелюдиям, оральних пестощів, поглаживаниям ерогенних зон дівчини, і тоді в процесі статевого акту вона зможе досягти оргазму значно швидше, і вам вже не доведеться самому намагатися відтягнути час еякуляції.

  Три хвилини сексу . Не смішіть мене!

  Безумовно, секс — це незамінна частина життя будь-якого дорослого людини. І тут, як і в будь-який інший сфері, є свої проблеми і «збої». Один з таких «збоїв» — передчасна чоловіча еякуляція. Адже нам — жінкам — обмаль тих трьох хвилин, на які здатний хлопець! Ми ж толком не встигаємо нічого відчути, не кажучи вже про сам оргазм! Цікаво, що часом чоловіки навіть і не здогадуються про це. Вони думають, що жінка цілком встигла насолодитися наданими їй трьома хвилинами сексу. Та вже . Мужики, то не будьте егоїстами! Ми хочемо повноцінного сексу! Зараз ми розповімо вам, як довго не кінчати і тим самим не засмучувати свою даму. І спробуйте потім сказати, що ви цього не знаєте! Отже, вперед!

  Кілька порад, як довго не кінчати під час сексу

  1. Якщо ви відчуваєте, що ось-ось зараз закінчите, то просто зупиніться . Перечекайте трохи, дайте своєму збудженню спасти.
  2. Навчіться під час сексу управляти лобково-куприкової м’язом. Взагалі її напруга підсилює ерекцію, все швидше наближаючи сам оргазм, а ви спробуйте її розслабити! Так ви відсунете момент еякуляції і продовжите коїтус.
  3. Один з екзотичних (але цілком відомих і поширених) варіантів, як довго не кінчати чоловікові, це скористатися так званими пролонгують кремами та іншими препаратами, спрямованими на зниження чутливості статевого члена , що дозволяють продовжити секс.
  4. У продовження попередньої ради, як довго не кінчати за допомогою спецзасобів, хочеться сказати, що презерватив теж трохи знижує чутливість пеніса, а значить, можна спробувати і його. Однак майте на увазі, що «гумка» знизить відчуття не тільки у хлопця, а й у дівчини!
  5. Цікавим способом, як довго не кінчати під час статевого акту, є вміння хлопця виразно дихати! Не затримуйте дихання, але в той же час не дихайте прискорено.

  Робіть це (в сенсі, дихайте) розмірено і глибоко. У цей час можете спробувати еротично постановити, щоб швидше завести свою партнерку.

 • Якщо відчуваєте, що сперма ось-ось вже підкочує — натисніть на свою «вуздечку». Навіщо? Та все дуже просто! Це ж шов, який з’єднує крайню плоть і голівку, а натиснувши на нього пальцями, ви різко скинете напругу. Спробуйте!
 • Найбанальніша рада хлопцеві, як довго не кінчати, це часто міняти пози. Чоловіки, це, безумовно, віддалить ваш оргазм, але й жіночий теж! На відміну від чоловічих, наші відчуття повинні тільки наростати, тому постарайтеся пестити свою улюблену протягом всього процесу. І взагалі приділіть хоч якийсь час для прелюдії, а не накидайтеся на дівчину, як голодний Тузик на грілку!
 • Хлопці, якщо вже зовсім «притиснуло» — натисніть на власну промежину. Та не дивуйтеся ви так! Це чутлива область між анусом і мошонкою, тому натиснувши на неї, ви перекриєте насіннєвий канал, а значить, не допустите виділення насінної рідини (кажучи по-російськи, сперми).
 • Всі перераховані вище поради повинні діяти безвідмовно . Але якщо ви, хлопці, не хочете морочитися на них, то просто продублюйте свій секс. Після першої еякуляції відпочиньте близько 10 хвилин і, знову досягнувши ерекції, повторіть коїтус зі своєю коханою. У цьому випадку ви протримаєтеся набагато довше. До речі, не забувайте і про альтернативні способи доставляння оргазму своїй партнерці — мова і губи. Удачи в ліжку!

  Источники: http://a-yak.com/yak-dovgo-ne-kinchati/, http://yakvidpovid.ru/ljubov-i-seks/2670-jak-dovgo-ne-kinchati.html, http://pan-ta-pani.com/120003-yak-dovgo-ne-kinchati-pid-chas-seksu-kilka-porad-hlopcyam.html

  Що робити щоб скоро не кінчати: 22 комментария

  • Леонид ()   6 дней назад
   Мужчины, скажите, как вернуть потенцию??? Мне уже 54, никогда не думал, что скажу такое, но жена мной недовольна! Уже год как нет хорошего секса, жена все понимает, не ругается, но сам чувствую, что я уже не тот. Как бы она не ушла от меня, а то ведь 20 лет вместе прожили, и тут такое. Может это как-то восстанавливается? Купил в аптеке пилюльки какие-то, так как будто тысячу рублей выкинул! Есть какие-нибудь народные средства? Уже не чувствую себя мужчиной.
  • Артем 6 дней назад
   У вас, наверное, тестостерона мало. Я хожу в тренажерный зал, у меня проблем нет, попробуйте тоже
  • Леонид ()   6 дней назад
   Да какой там зал с моей то больной спиной! 54 года все-таки
  • Ответ редакции 5 дней назад
   Леонид, для восстановления уровня тестостерона вам следует заняться спортом и пересмотреть свой режим дня и питание. Не только потенция вернется, но и в целом будете себя хорошо чувствовать. Дополнительно рекомедуем принимать Erostone, полностью натуральный препарат, который улучшает гормональный фон и ваше мужское либидо.
  • Леонид ()   5 дней назад
   Хорошо, постараюсь выкроить время для занятий спортом, спасибо за совет. А есть ссылка на официальный сайт этого Эростона? Не хочу нарваться на подделки
  • Ответ редакции 5 дней назад
   Конечно. Вот, держите - официальный сайт Erostone. У них сейчас проходит акция, вам на руку
  • Леонид ()   5 дней назад
   Спасибо большое, посмотрю. Ну и про остальное забывать не буду
  • Дмитрий (Москва)   3 дня назад
   Мужчины, мне 51 год, проблемы с потенцией. Коллега по работе посоветовал препарат какой-то, Эрастон называется. Очень хвалил его, но я в аптеке его не нашел. Тут вроде его упоминали, это что вообще такое? Стоит ли покупать?
  • Иван 3 дня назад
   Дмитрий, была похожая ситуация. Мне 47, но возраст и стрессы на работе берут свое. Препарат мне вообще жена купила, сейчас уже не может вспомнить, за сколько. Я друзьям про него рассказывал, так попросили найти. Зашел сюда, увидел акцию, что пачку бесплатно отдают, вот и возьму
  • Дмитрий (Москва)   3 дня назад
   Спасибо за ответ, надо будет взять, тоже попробовать. А ничего, что бесплатно? Никогда такого не видел
  • Иван 3 дня назад
   Дмитрий тоже был удивлен, но я сам его использовал, ничего плохого сказать не могу. Рад помочь!
  • Алексей (Челябинск)   3 дня назад
   Иван, у меня показывает ошибку, когда открываю ссылку. Дайте мне пожалуйста вашу, если у вас все открывается
  • Иван 3 дня назад
   Конечно, вот ссылка
  • Алексей (Челябинск)   3 дня назад
   Открылось, благодарю
  • Дмитрий 2 дня назад
   А правда, что мастурбация понижает тестостерон? Видел какое-то видео, где речь шла об этом
  • Андрей () 2 дня назад
   Вот уж не знаю. У меня знакомый есть, тренер по йоге, говорит, что если хочешь повысить тестостерон, нельзя мастурбировать. Еще сказал, что нужно пить смузи из сельдерея и банана, потому что это восстанавливает гормональный фон. Но на него посмотришь, не поймешь сразу, мужик или баба)) Волосы длинные, ручки худенькие и голосок тоненький))) Я каждую пятницу пью пиво, а пиво позволяет организму вырабатывать женские гормоны. Но я со своим пивом выгляжу куда мужественнее, чем он со своим смузи!)) Поэтому не верьте всяким гуру, это все фигня!
  • Дмитрий 2 дня назад
   Аххахаха, все верно! Бывают же такие. Попьешь такого "смузи", так наутро все отвалится! Мы такого не пьем и поэтому проблем с потенцией нет!))
  • Андрей () 2 дня назад
   Точно, точно)))
  • Александр 1 день назад
   Как хоть так получается, что раньше жили без всяких препаратов, а теперь каждый второй - импотент! У меня и дед, и отец - все здоровые в этом плане. А вот у меня последнее время не ладится. Слышал о том, что сок гранатовый может помочь, но я его пил по стаканчику почти каждый день, а эффекта нет. И почему так...
  • Даниил (Врач андролог) 1 день назад
   Александр, за последние сто лет все изменилось кардинально. Экология, еда, все эти фастфуды. Да и сидячий образ жизни не идет на пользу. Я работаю андрологом в частной клинике, у меня много таких клиентов. Уровень тестостерона для мужчины - критический показатель, но современный мир, можно сказать, убивает в нас мужчин! Тем, у кого совсем плохи дела, я обычно Erostone советую. Его нет в аптеках, поэтому пока что он не такой дорогой. Это вообще западный препарат, а там все с этим строго. В обычных больницах вам такого не посоветуют, потому что если вы будете его принимать, проблемы с потенцией (в частности, эректальная дисфункция) проходят быстро, им это ни к чему. А в нашей работают профессионалы, им и так хорошо платят, поэтому мы нацелены на результат, давно знаем этот препарат
  • Александр 1 день назад
   Даниил, а может у вас ссылка есть на него? Интересно посмотреть
  • Даниил (Врач андролог) 1 день назад
   Указана выше.

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Adblock detector